Opel Corsa
1.2-16V Berlin Airco|Cruise|Elek ramen|Lm velgen|APK tot 01-2027
Direct kopen, basisprijs: € 4.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.449,-
LEASEPRIJS: € 73,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 889,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2-16V Berlin Airco|Cruise|Elek ramen|Lm velgen|APK tot 01-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 april 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 146.877 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-ZKF-04 |
| Motorinhoud: | 1.229 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.625 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Infotainment
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Airco
- Cruise Control
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- RDW-leges